Fraud Blocker Skip to main content
Jodełka klasyczna Dąb Elegance Bielony

Jodełka klasyczna Dąb Elegance Bielony

Znajdujący się w kolekcji FertigParkiet parkiet Dąb Elegance Bielony na tle innych propozycji z pewnością wyróżnia się subtelną i jasną barwą. Jasne odcienie nie tylko prezentują się nowocześnie i elegancko, ale i podkreślają walory naturalnego surowca, jakim jest drewno. Patrząc na parkiet Dąb Elegance Bielony można dostrzec na całości nieliczne sęki szpilkowe oraz dowolny układ włókien. Tego typu jasna, a zarówno naturalna podłoga, świetnie sprawdzi się na dużych, jak i na mniejszych przestrzeniach, które optycznie – dzięki niej – zostaną powiększone.

Biel niedopuszczalna, nieliczne sęki szpilkowe, układ włókien dowolny, kolorystyka jasna, zastosowany biały lakier podkładowy lub biały olejowosk, dopuszczalny błyszcz

Zapytaj o produkt
idealna na ogrzewanie podłogowe
olejowoskowana
powierzchnia szczotkowana
podłoga warstwowa
wyprodukowana w Polsce
podwyższona odporność
ArtCore - realizacje z produktem "Jodełka klasyczna Dąb Elegance Bielony"
Zamów bezpłatny
pomiar pomieszczeń chcę zamówić bezpłatny pomiar
Zamów bezpłatną wycenę
kosztów materiałów i montażu chcę zamówić bezpłatną wycenę

Opinie naszych klientów

Satysfakcja naszych Klientów to podstawa. Codziennie robimy wszystko, by nie tylko utrzymywać wysoki poziom naszych usług, ale by działać coraz lepiej i lepiej. Cytowane poniżej wypowiedzi naszych dotychczasowych Klientów dowodzą, że nasze starania przynoszą pozytywny rezultat.