Fraud Blocker Skip to main content

O nas.

ArtCore - lepszy wymiar wnętrz.

To jak żyjesz powinno odzwierciedlać to, kim jesteś. Dlatego w ArtCore jest miejsce wyłącznie na produkty pierwszej klasy i rzetelne usługi związane z kompleksowym urządzeniem wnętrza – mieszkania, domu czy biura.

Chcesz pięknie wykończyć swoje pierwsze mieszkanie? A może pragniesz jakichś zmian w swoim domu,
w którym żyjesz już od wielu lat albo szukasz inspiracji na gustowne urządzenie biura?

Jeżeli choć na jedno z tych pytań odpowiedź jest twierdząca, to ArtCore Studio jest idealnym rozwiązaniem! Dlaczego? ArtCore to więcej niż salon sprzedaży materiałów do wykończenia wnętrz. To przede wszystkim grupa doświadczonych ludzi, którzy chcą pomóc klientom zmienić wygląd mieszkania, domu lub biura na lepsze, nowocześniejsze i zgodne z aktualnymi trendami.

wnętrze salonu Artcore

Firma, która dba o wysokie standardy

Lubimy to, co robimy i znamy się na tym. A czym się zajmujemy? Przede wszystkim doradztwem w wyborze materiałów wykończeniowych, które podkreślą indywidualne poczucie piękna i stylu.

Każde pomieszczenie jest inne. Każdy klient ma też inne wymagania i potrzeby. Dlatego starannie wybieramy produkty do naszych ekspozycji, które zaskakują różnorodnością stylistyczną i kolorystyczną, a zarazem wyróżniają się solidnością wykonania z wysokogatunkowych materiałów. Odzwierciedlają aktualne trendy wzornictwa, a zarazem wyrażają szacunek dla tradycji. Jednocześnie zapewniają najwyższe standardy wykończenia, co przekłada się na wieloletnie użytkowanie bez ryzyka uszkodzeń.

Zaplanujemy i kompleksowo urządzimy każde wnętrze.

Przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasze propozycje dopasować do dowolnych możliwości budżetowych mieszkańców Warszawy. Dotyczy to zarówno oferty produktowej, jak i usług montażu.

Zapewniamy:

  • doradztwo projektowe;
  • szeroki asortyment materiałów do eleganckiego wykończenia pomieszczeń
  • produkty cenionych producentów, którzy dbają o wysoką jakość
  • bezpłatny transport zakupionego towaru
  • solidny montaż realizowany przez doświadczonych montażystów
  • przyjemną i bezproblemową realizację projektów
  • gwarancję na nasze usługi

Wsłuchujemy się w autentyczne potrzeby naszych klientów. Dlatego zawsze tworzymy zindywidualizowane oferty, idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.

Rozumiemy też, że kwestie ekologii i poszanowania środowiska są coraz częściej istotne dla naszych klientów. Dlatego przy wyborze dostawców zawsze zwracamy uwagę nie tylko na wysokie standardy wykonania produktów, ale również jakość materiałów i metody ich pozyskiwania.

Z ArtCore studio dobrze się urządzisz!
Masz jakieś pytania?
skontaktuj się z nami
Zamów bezpłatny
pomiar pomieszczeń chcę zamówić bezpłatny pomiar
Zamów bezpłatną wycenę
kosztów materiałów i montażu chcę zamówić bezpłatną wycenę

Opinie naszych klientów

Satysfakcja naszych Klientów to podstawa. Codziennie robimy wszystko, by nie tylko utrzymywać wysoki poziom naszych usług, ale by działać coraz lepiej i lepiej. Cytowane poniżej wypowiedzi naszych dotychczasowych Klientów dowodzą, że nasze starania przynoszą pozytywny rezultat.