Szafy na wymiar

Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów dotyczących mebli na zamówienie. Proponujemy szeroki wybór materiałów oraz rozwiązań technicznych używanych do produkcji mebli. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

szafy na wymiar : wnękowe i wolnostojące
meble kuchenne
meble łazienkowe
meble wolnostojące, regały, biblioteczki, komody
drzwi przejściowe wykorzystywane w zabudowach garderób, łazienek itp.
wszelkie inne meble według pomysłu klienta

Materiały

Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy najlepsze, sprawdzone od lat materiały.
Proponujemy Państwu szeroka paletę kolorystyczną płyt laminowanych, które to są podstawowym materiałem do wytwarzania mebli.
Do produkcji drzwi przesuwnych wykorzystujemy wyłącznie profile aluminiowe, które cechują się nie tylko wspaniałym wyglądem ale zapewniają też długotrwałą eksploatacje.

Jako wypełnienia drzwi stosujemy:

płyty laminowane
płyty fornirowane
lustra
szkło lakierowane lacobel
rattan
bambus
inne materiały (istnieje możliwość wykonania drzwi wykończonych fototapetą)

Wszystkie wymienione materiały można łączyć ze sobą tworząc wspaniałe, dostosowane do indywidualnych gustów kompozycje.

W dziedzinie mebli kuchennych proponujemy szeroki wybór rozwiązań pozwalających na optymalne wykorzystanie przestrzeni i zagospodarowanie kuchni tak aby była nie tylko ładna ale też funkcjonalna. Oprócz tego oferujemy duży wybór frontów o bogatej kolorystyce.

Fronty kuchenne:

laminowane
foliowane
fornirowane
lakierowane

Dlaczego my?

Wybierając naszą firmę mogą mieć Państwo pewność, że meble, które wychodzą spod naszych rąk stanowią efekt pracy specjalistów i pasjonatów. W rezultacie powstają meble na wymiar idealnie dopasowane do wnętrz, niezwykle funkcjonalne oraz odpowiadające indywidualnym gustom ich Nabywców. Nasza wieloletnia obecność na rynku może być dla Państwa gwarancją najwyższej techniki wykonania oraz dbałości o wszelkie detale.

Doświadczenie:

Nasza doświadczona kadra, która do każdego zlecenia podchodzi z odpowiednim zaangażowaniem doradzi Państwu w optymalnym zaprojektowaniu każdej powierzchni dbając o wasze oczekiwania i najwyższą estetykę.